Onbinlerce Sohbet Chat Sitesi Arasından Fırladı!

Derinfm alemdeki tek radyo adresiniz.

Onbinlerce Sohbet Chat Sitesi Arasından Fırladı!

Mart 14, 2017 sohbet 4
chat sohbet

Onbinlerce Sohbet Chat Sitesi Arasından Fırladı!

Sanal sohbet mi, sanal muhabbet mi artik ismine ne derseniz sohbet odalari diyelim orada yasadiğim tecrübelerimden bahsetmek isterim.

İlk başladıgım günlerde haliyle kimseyi tanımıyordum sadece öylesine millet ne yapıyor ne konuşuyor diye meraktan girmiştim.Daha sonraları bende sohbetlere dahil oldum. Sanal öyle bir alem ki eline klavyeyi alan sanatçi, siyasetçi, ve okadar ki mahalle kabadayisi kesiliyor.Güzel sohbet edenleride çok ilgi çekmek için saga sola sataşani da… Chat ortamı bu herkes kendine göre kendini tanıtmak için ugraş veriyor.Hiç görmediğimiz göremeyecegimiz kizlar, erkekler güzellik ve yakışıklılıklarından bahsedip karşı tarafı etkileme çabasında. Sanal ortamda güveneceginiz insanları seçmek okadar zor ki , çünkü kişi kendini başkası olarakta tanıtabilir bunu ayırt etmek oldukça güç. Sanal sohbet siteleri ile yetki delisi olmak var birde. Çogu kişi yetki almak için çaba göstermek ve karşı tarafın ilgisini çekmek için host alma çabasında. Bilmeyenler için host admin, op,sop,oper, helper,founder vs. gibi.Çünkü sanal alemde yetkili olmak oldukça cazip ve karşı tarafı etkilemenin en iyi yöntemi yetkili olmaktan geçiyor.

chat sohbet

online sohbet

Hani o hic elimizden dusurmedigimiz cep telefonları var ya. Iste o cep telefonların dan artık sanala sohbet kanallarina veya chat sohbetodalarina baglanmak o kadad kolay ki tek yapacaginiz şey ne dir biliyor musunuz? Cep telefonlarinizdan google arama motoruna sohbet chat mobil sohbet mobil cet mobil sohbet odalari arkadaslik muhabbet yazmaniz yeterli.

Biz buna mobil cet veya mobil chat mobil sohbet diyoruz :)Telefonlarımız la muhabbete dahil olmak artık daha kolay . Mobil chate, baglanmak için telefonumuzun arama motoruna baglanmak istediğiniz sohbet sitesinin adını yazarak girebilirsiniz.

Mesela ; Telefonumuza ücretsiz sohbet odaları yazip sohbet sitesine baglanıp sohbete dahil olabilirsiniz. Sabahlara kadar eglencenin, sohbetin hiç bitmediği sanal aleme hoşgeldiniz:)

 

4 cevap

  1. serkan balcı dedi ki:

    güzel makale

  2. bilal dedi ki:

    busıte kapalımi

  3. bora dedi ki:

    ben sakarya dn yaşm 43 ayrıym ciddi tanışmak isteyen bayanlar sakarya cevresi bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir